Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak będzie wyglądał pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich. Jest projekt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 r. o 10:51 Powrót do artykułu
to aby na pewno Kaczyńscy??? tak samo jak setki JPII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze. Kto to jest? Flip i Flap?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy pomnik KIm Dzong Unas ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragiczny kicz,dobrze że to na jakiejś wsi-tak jak pomnik tupolewa w jakiejś parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie,tylko ten frak z lumpeksu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę się wyzłośliwiać bo Pan Milewski włożył w rzeźbę ogrom pracy ale moim zdaniem pomnik to nie jest historyjka obrazkowa,w tym wypadku przestrzenna.Pan Milewski w sposób rzemieślniczy skopiował jakieś zdjęcie które wpadło mu w ręce.Brakuje tu jakiejś idei,przesłania.Wygląd przedstawionych osób jest niedbały,ubrania pomięte,jakby założone prosto po wyjęciu z kosza w przydrożnym ciuchlandzie.Korzystniej wyglądałyby postacie wydrukowane w drukarce 3D.Doskonale rozumiem co to jest faktura rzeżby ale porozciągana marynarka wyglądająca jak na lumpie czy sukienka jak psu z gardła wyjęta fakturą nie jest.To jest nieporozumienie.Przykro mi,że moja opinia jest tak negatywna ale wydaje mi się że Pan Milewski powinien zastanowić się nad swoim warsztatem bo robienie konkurencji fotografom nie jest dobrym pomysłem na rzeźbę.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coooo stefaniuk chces sie podlizac tym krakanom z Pisu ??? wydaje mi sie i zapewne tak bedzie ze Prezydentem zostałeś pierwszy i ostatni raz i tego ci zycze pis-owski pasożycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście ten kicz odzwierciedla oryginał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ? Pięć piw chce , a może pięć małpek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydenicie naszego miasta Bardzo mam nadzieje ze jest nim pan po raz ostatni i ze wiecej ludzie nie beda tacy naiwni jak byli po co nam w miescie pomnik kaczynskiego ??? przeciez tyle ich jest moze warto gdzie indziej zainwestowac te pieniazki a nie podlizuje sie pan do tego pisu ze zaraz bedzie pan u Jarosława Kaczora za tampona robił :) dzieki Panu bywalcy lokalu Cegiełka nalezacego do Dariusza Osiaka słynnego Bialskiego "PARÓWY" beda mogli oddawać mocz pod owym pomnikiem jeszcze pan sobie pod domem postaw ich pomnik i w pokoju zrób pan kapliczke ze zdjeciami kaczynskich Bezmózg........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba coś nie tak z dziurkami i guzikami w marynarce śp. Lecha Kaczyńskiego. Żeby nie było jak z płaszczem na pomniku Bieruta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że jest taki brzydki. P.S. Po co komu to? Do czego? Kim oni byli, że pomniki im się stawia? Czyżby dyktatura nakazała? Komuna wraca wielkimi krokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu postawmy go do Kozłówki,i tak wcześniej czy później tam trafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba jakiś wschodni prima aprilis ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szyja jak z Wołomina,tylko łańcucha brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
das kartofel i tyle w tym temacie A stolica ziemniaka jest poznan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam czyzby ci panstwo pochodzili z bialej podlaskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki cyrk to tylko w ....polsce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumię w rosja kobieta i chłop sierpa i młota brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...